Process mining wordt vaak gezien als een technische tool. Toch ontstaat de echte waarde pas wanneer je data combineert met proceskennis, Lean Six Sigma en menselijk inzicht. Want wat er in systemen gebeurt, is niet altijd hetzelfde als hoe mensen denken dat een proces verloopt.

In deze aflevering van Symbol Talks gaan we in gesprek met Yuri Derks, consultant en trainer. We bespreken hoe process mining organisaties helpt om processen visueel te maken, afwijkingen zichtbaar te krijgen en beter te begrijpen waar vertragingen, fouten of variatie ontstaan. Daarnaast gaat het gesprek over datakwaliteit, procesbewustzijn en de rol van professionals bij het vertalen van inzichten naar verbetering.

Meer weten over process mining en procesverbetering?

Wil je meer weten over process mining, Lean Six Sigma of het toepassen van data binnen procesverbetering?

Bekijk onze consultancy– en trainingsmogelijkheden rondom Operational Excellence, digitalisering en procesoptimalisatie.

Chat met Symbi